Výměna nebo vrácení zboží


Nejen při nákupu na dálku se může stát, že zboží nesedí nebo neodpovídá Vašim představám. Pokud Vám tedy zakoupené zboží z jakéhokoli důvodu nevyhovuje, můžeme to vyřešit následujícími způsoby:

  • výměna za stejný typ zboží v jiné velikosti a/nebo barvě
  • výměna za jiné zboží
  • vrácení zboží a platby za něj

POSTUP VÝMĚNY/VRÁCENÍ ZBOŽÍ ZAKOUPENÉHO NA E-SHOPU

Informovat nás můžete e-mailem (hello@boxxkids.cz) do 14 dnů od doručení zboží.

Zboží odešlete na naši adresu. Aby byly dodrženy zákonné lhůty, je potřeba zboží odeslat na naši adresu do 14 dnů od zaslání emailu.

Jakmile k nám zboží dorazí, zpracujeme výměnu/vrácení. Zpravidla to bývá do 2 dnů od obdržení zásilky, pokud by se něco zdrželo, budeme Vás informovat.

ADRESA PRO ZASLÁNÍ NEVYHOVUJÍCÍHO ZBOŽÍ

Zboží k výměně nebo vrácení doručte prosím na adresu BOXX kids, PO Box 17, 463 03 Stráž nad Nisou nebo je můžete zaslat na pobočku Zásilkovny na adrese IMTEREX s.r.o., Hejnická 91,  460 01 Liberec (na jméno Zuzana Krutská, mobil 606 323 128, email hello@boxxkids.cz)

POŠTOVNÉ PŘI VÝMĚNĚ ZBOŽÍ ZAKOUPENÉHO PŘES E-SHOP

Výměnu za stejné zboží nebo za zboží ve vyšší i nižší hodnotě provádíme bezplatně. Přeplatek vrátíme na účet, z kterého byla objednávka původně zaplacena.

 

FORMALITY K ODSTOUPENÍ DO SMLOUVY

Odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů znamená, že do 14 dnů od převzetí zboží je třeba doručit nám informaci o odstoupení od smlouvy. Zboží samotné nám pak musí být doručeno do 14 dnů ode dne odstoupení do smlouvy.

Vrácení platby proběhne do 14 dnů od doručení odstoupení od smlouvy, ne však dříve než po doručení zboží.

Platbu vracíme stejným způsobem jako byla přijata.

Neneseme vaše náklady spojené s vrácením zboží (poštovné, které zaplatíte za doručení zboží k nám).

Vrátíte-li zboží opotřebené nebo v jiném než bezvadném stavu, můžeme odečíst náklady na uvedení zboží do původního stavu. Nejčastěji se jedná o následující poškození/opotřebení:

  • vyprané zboží - snížení refundované částky o 30% z kupní ceny

Více formalit naleznete v obchodních podmínkách.